Організація перевезень різними видами транспорту

Залізничні перевезення
Автомобільні перевезення
Організація перевезень річковим транспортом

Чисельність
співробітників
Контрагентів
та партнерів
вантажів, перевезених
в цьому сезоні

Наші послуги

Організація повного циклу транспортного забезпечення Вашого підприємства автомобільним, залізничним та водним видами транспорту, забезпечення повного циклу супутніх операцій з повним пакетом документального супроводу.

Новини

Для зручного зберігання, навантаження, безпечного транспортування та вивантаження сухих сипких вантажів — рекомендуємо використовувати поліпропіленову тару будь-якої конфігурації та складності для промислових та сировинних галузей:

  • Аграрна
  • Харчова
  • Переробна
  • Будівельна
  • Металургійна
  • Гірничодобувна
  • Хімічна

Для збереження вантажу при транспортуванні та раціональному його зберіганні можуть бути обрані м'які поліпропіленові контейнери (big-bag, FIBC, м'який контейнер, біг-біг)
вантажопідйомністю від 200 до 2000 кг.

При завантаженні сипких вантажів та їх транспортування в 20” та 40” морських контейнерах пропонуємо спеціальні м'які вкладиші (liner bag, лайнер бег, вкладиш у морський контейнер)
Додатково при транспортуванні залізничним транспортом пропонуємо до використання спеціальні вкладиші, які можуть бути застосовані у критому вагоні та напіввагоні (вагонний вкладиш)

БІГ БЕГ, ВКЛАДКА В МОРСЬКИЙ КОНТЕЙНЕР і ВАГОННА ВКЛАДКА є універсальною тарою, яка значно може спростити зберігання, навантаження, транспортування та вивантаження сипучих вантажів, а також захистити вантаж від впливів зовнішнього середовища.

Напишіть чи зателефонуйте нам для уточнення деталей.

Чому обирають нас?

Представники на місцях України. Спеціалісти з великим досвідом роботи. Ми гарантуємо якість виконання взятих він зобов'язань.

Гнучка система
тарифікації
Нам довіряють
найкращі
17 річний досвід
роботи
представництво
у 8 найбільших
областях України
Українська