Названо топ-10 компаній за обсягами залізничних перевезень зерна в 2018 році

Опубліковано vertik
Категорія:

1068Першу «п'ятірку» рейтингу сформували 4 логістичні компанії та один зернотрейдер.

У 2018 році найбільші обсяги зернових вантажів перевезли компанії "Кернел-Трейд", "Укртранслогістика-2", ТЕП "Транско", ТЕП "Вертикаль", "Атланта-Агро" та СП "Нібулон".

Про це пише ЦТС із посиланням на результати дослідження компанії Zernovoz.

«На основі власних даних ми склали рейтинг найбільших компаній-операторів 2018 року, які відправили найбільшу кількість вагонів із зерновими вантажами на адресу морських портів. До цього списку увійшли великі вертикально-інтегровані агрохолдинги, такі як «Кернел» та «Нібулон». Проте варто зазначити, що до десятки найбільших відправників також потрапили і транспортно-експедиторські компанії, які широко відомі на ринку перевезень. Такі, як ТОВ «Укртранслогістика 2», а також ТЕП «Транско» та ТЕП «Вертикаль», які є найбільшими операторами логістичних послуг на ринку залізничних перевезень в Україні», — йдеться у звіті.

До рейтингу увійшли компанії з відправленнями понад 5 тис. вагонів та обсягами транспортування зернових залізничним транспортом понад 0,4 млн т.

Так, компанія "Кернел-Трейд" посіла перше місце - її обсяг перевезення зернових склав 2,2 млн т, а кількість задіяних вагонів - 35 070 одиниць.

"Укртранслогістика-2" перевезла за 2018 рік 2 млн т зернових, використавши для цього 31 963 вагони.

Компанія ТЕП «Транско» минулого року відправила залізницею 1,8 млн. т зернових, в її експлуатації було 28 800 вагонів.

ТЕП «Вертикаль» розташувалася на четвертому місці з показниками транспортування зерна в 1,3 млн. т і 20 456 вагонами.

За нею слідує ПП «Атланта-Агро», яка у 2018 році перевезла 1,2 млн т зернових у 16 962 вагонах.

Як зазначили в коментарі ЦТС у компанії ТЕП «Вертикаль», своїм четвертим місцем у рейтингу тут не цілком задоволені, оскільки мають достатній досвід, щоб бути лідерами перевезень. Водночас досягнутий показник називають результатом злагодженої роботи команди, і у 2019 році не мають наміру зупинятися на досягнутому — компанія має намір збільшити власний парк вагонів-зерновозів.

На шостому місці у рейтингу перевізників – СП «Нібулон». Минулого року компанія перевезла залізницею 1 млн т зерна, використавши 16 326 вагонів.

За ним слідує «Перша логістична компанія» з обсягом перевезення 0,9 млн. т і кількістю вагонів 14 536 одиниць.

Таку ж кількість зерна у 2018 році перевіз «Промвагонтранс», використавши для цього 13 778 вагонів.

На дев'ятому місці розташувалася компанія «Ерант» з обсягом перевезення 0,8 млн. т і кількістю вагонів 12 815 одиниць.

Замикає десятку найбільших перевізників зернових компанія «Мелагрейн», яка минулого року перевезла 0,8 млн т у 12 813 вагонах.

Українська