Організація перевезень різними видами транспорту

Залізничні перевезення
Автомобільні перевезення
Організація перевезень річковим транспортом

Чисельність
співробітників
Контрагентів
та партнерів
вантажів, перевезених
в цьому сезоні

Наші послуги

Організація повного циклу транспортного забезпечення Вашого підприємства автомобільним, залізничним та водним видами транспорту, забезпечення повного циклу супутніх операцій з повним пакетом документального супроводу.

Новини

 • 29
  Бер

  Практичні недоліки внутрішніх рішень АТ «Укрзалізниця»

  Дмитро Костернийзаступник директора з правових питань ТОВ «Транспортно-експедиторська компанія «Вертикаль»  Відомо, що основними нормативно-правовими актами, які регулюють процес перевезення вантажів залізничним транспортом, є Статут залізниць України та Правила перевезення вантажів зі змінами і...

  вивчайте більше
 • 5
  Лют

  До уваги вантажовідправників!

  Хочу звернути увагу всіх вантажовідправників, які брали участь в торгах Прозоро у грудні 2023, з датою відправлення вагонів в січні-лютому 2024.            Приймаючи участь в аукціонах, нам здається, що...

  вивчайте більше

Для зручного зберігання, навантаження, безпечного транспортування та вивантаження сухих сипких вантажів — рекомендуємо використовувати поліпропіленову тару будь-якої конфігурації та складності для промислових та сировинних галузей:

 • Аграрна
 • Харчова
 • Переробна
 • Будівельна
 • Металургійна
 • Гірничодобувна
 • Хімічна

Для збереження вантажу при транспортуванні та раціональному його зберіганні можуть бути обрані м'які поліпропіленові контейнери (big-bag, FIBC, м'який контейнер, біг-біг)
вантажопідйомністю від 200 до 2000 кг.

При завантаженні сипких вантажів та їх транспортування в 20” та 40” морських контейнерах пропонуємо спеціальні м'які вкладиші (liner bag, лайнер бег, вкладиш у морський контейнер)
Додатково при транспортуванні залізничним транспортом пропонуємо до використання спеціальні вкладиші, які можуть бути застосовані у критому вагоні та напіввагоні (вагонний вкладиш)

БІГ БЕГ, ВКЛАДКА В МОРСЬКИЙ КОНТЕЙНЕР і ВАГОННА ВКЛАДКА є універсальною тарою, яка значно може спростити зберігання, навантаження, транспортування та вивантаження сипучих вантажів, а також захистити вантаж від впливів зовнішнього середовища.

Напишіть чи зателефонуйте нам для уточнення деталей.

Чому обирають нас?

Представники на місцях України. Спеціалісти з великим досвідом роботи. Ми гарантуємо якість виконання взятих він зобов'язань.

Гнучка система
тарифікації
Нам довіряють
найкращі
17 річний досвід
роботи
представництво
у 8 найбільших
областях України
Українська