Про компанію

Колектив компанії ТОВ «ТЕК Вертикаль» - це команда професіоналів, що надають повний комплекс якісних послуг в організації перевезень вантажів та експедирування на території України, країн Балтії, СНД, Азії та Східної Європи.

В даний час компанія ТОВ «ПЕК Вертикаль» має прямі договори з ПАТ "Укрзалізниця" і ДП "Центр Транспортної Логістики" (ЦТЛ), а також партнерські відносини із власниками рухомих складів. Ці можливості дають змогу запропонувати нашим клієнтам максимально вигідний тариф.

Додатково компанія розвиває напрямок із забезпечення перевезень автомобільним транспортом в Україні та за її межами. Можливості співпраці з власниками автопарків дозволяють оперативно та гарантовано надати автотранспорт із мінімальними витратами на подачу до місця навантаження. GPS-системи на кожному автомобілі дозволяють цілодобово стежити за автомобілем та вантажем клієнта.

Власний Диспетчерський центр компанії дає впевненість клієнтам, що їхній вантаж знаходиться під цілодобовим контролем і може бути скоординований будь-якої миті нашим диспетчером.
Для оптимізації витрат при перевезеннях керівництво компанії активно розвиває нові напрямки доставки вантажів. У компанії відкрито напрямок щодо організації річкових перевезень зернових вантажів та перевалки їх на рейді. Підписано договори з власниками річкового транспорту та з власниками річкових терміналів. Новий напрямок дає можливість мінімізувати витрати на великих партіях зернових вантажів та запропонувати вигідний тариф на його транспортування.

Мережа представництв в Україні дозволяє фахівцям компанії оперативно знаходити рішення на місцях, дотримуючись процесу виконання завдань та вимог клієнтів.

Професійна команда компанії забезпечить виконання покладених зобов'язань щодо доставки та експедиції вантажу до місця призначення згідно з термінами.

 

Цілі нашої компанії

  • Створити комплекс логістичних послуг із максимально вигідним рішенням.
  • Гарантовано виконувати забезпечення виробничих підприємств усіма видами логістичних послуг.
  • Створити передову команду однодумців, які вдосконалюють свій досвід та навички для досягнення спільних цілей із замовниками послуг.
  • Утримати та примножити репутацію надійного партнера та постачальника послуг, що надаються.
  • Стабільно лідирувати над ринком високопрофесійних комплексних логістичних послуг.
  • Дати надійний документальний супровід вантажів як під час експортного відправлення вантажів, так і по переміщенню всередині країни.
  • Сприяти покращенню фінансових показників наших клієнтів через надання найбільш якісних послуг експедирування.
  • Забезпечити інформаційну підтримку своїм клієнтам у різних ситуаціях, незалежно від етапу розвитку співробітництва.
  • Підвищувати стандарти якості надання послуг у всіх напрямках діяльності компанії.
  • Інтегрувати компанію до мінливих умов ринку.

Наші партнери

Дізнайтесь рішення, яке відповідає потребам вашого бізнесу?

Українська