Новий сезон. Нові дзвінки

Опубліковано vertik
Категорія:

Пандемія та непередбачувані погодні умови внесли свої коригування до експортної статистики України у 2020-2021 МР. На тлі загострення торговельних воєн, а також перерозподілу частки учасників на ринках Азії та Європи Україна зменшила темпи експорту зернових та олійних культур порівняно з 2019-2020 МР. Також в Україні останній рік спостерігається тенденція до невизначеності в логістичній сфері, в якій йде боротьба між сильними перевізниками на ринку, які можуть і забезпечують своїм клієнтам безперебійне постачання, доставку та кращі умови перевезення та збереження вантажів.

Наша компанія продовжує успішно забезпечувати своїм клієнтам надання послуг, незважаючи на карантин, локдаун та інші несприятливі умови, що відбуваються в нашій країні та на світовому ринку загалом.

Станом на 01.03.2021 компанія ТЕП «Вертикаль» перевезла понад 1 млн. тонн олійних та зернових вантажів. Ми продовжуємо якісно та повною мірою виконувати заявки наших клієнтів, також розвиваємо нові напрямки у нашій діяльності. Новий маркетинговий рік обіцяє бути не менш продуктивним, ніж попередній!

Українська