Вперше в поточному році в Україні оголошено обмеження на відвантаження зернових залізничних транспортів у напрямку порту

Опубліковано vertik
Категорія:

zernovye-gdВперше за тривалий час в Україні оголошено обмеження на відвантаження зернових залізничних транспортів у напрямку морського порту.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті ПАТ «УЗ», на період 11-13 серпня вводиться конвенція на відвантаження зернових, зернобобових культур та насіння у вагонах-зерновозах призначенням ст.Іллічівськ-експорт Одеської залізниці. (код станції 402103) на адресу ІФ ДП «АМПУ» (Адміністрація Іллічівського морського торговельного порту) (код отримувача 1100). Телеграма УЗ ВОЦЦМ/229 від 10.08.2016р.

Нагадаємо, що це обмеження на відправку зернових на експорт у напрямку портів залізничного транспорту стало першим у поточному році. Востаннє конвенційні обмеження на відвантаження зернових залізничних транспортів запроваджувалися у грудні 2015 року.

Як уже УкрАгроКонсалт зазначав раніше, внаслідок стійкого попиту на перевезення зернових залізничних транспортів у напрямку морських портів та експортних терміналів пропозиція вільного рухомого складу в Україні перебуває на 10-місячному мінімумі.

ПАТ «Укрзалізниця» має намір автоматизувати систему розподілу вантажних вагонів у найближчі місяці для того, щоб виключити з цього процесу людський фактор.

 

УкрАгроКонсалт

Українська