Тетяна Лимар прогнозує збільшення використання залізничного транспорту під час перевезення врожаю

Опубліковано vertik
Категорія:

lymar_tatyanaСьогодні, 19 серпня, компанія «ПроАгро» проводить аграрну конференцію «Транспортна логістика та склад», де найкращі фахівці країни діляться своїм баченням ситуації на ринку аграрних перевезень України та пропонують шляхи її оптимізації.

Виступ Тетяни Лимар, заступника директора «ТЕП «Вертикаль», розпочався з перегляду гумористичного відеосюжету про будні логістів, на які присутні у залі відреагували оплесками та сміхом. Але надалі доповідь «Особливості транспортної логістики агропідприємств» відрізнялася точними цифрами, конкретними прикладами та чіткими висновками. Спікер проаналізувала обсяг перевезень сільгосппродукції залізничним, автомобільним та морським транспортом. Так, у 2015/16 маркетинговому році при загальному парку зерновозів у 12 950 одиниць (10 034 одиниці належать «Укрзалізниці» та 2 916 — приватним операторам) залізниця вже перевезла понад 35 млн. тонн зерна.

За нинішніх обмежень на автоперевезення та за високої їх вартості Тетяна прогнозує масовий перехід на використання залізничного транспорту та ймовірне підвищення вартості тарифів залізниць. Спікер наголосила на стрімкому розвитку портових потужностей України, при цьому можливості інфраструктури внутрішнього ринку помітно відстають.

Одним із ключових завдань підвищення ефективності перевезень є подальший розвиток галузі зернозберігання та модернізація під'їзних шляхів. Керівник перерахувала критерії, які слід врахувати при виборі перевізника та потужностей для зберігання, ілюструючи свої поради прикладами із практики компанії. Після виступу Тетяна Лимар відповіла на численні запитання учасників конференції.

Українська